NEJLEPŠÍ FUDGE Z MÁTY PEPRNOVÉ


THE BEST PEPPERMINT FUDGE

Sametový, mátový pepř, rozmrazující v ústech bílý lahodný čokoládový pepř mátový fondán. Je to jednoduchá chutná dovolená! Pokrytý trochou lahodné čokolády a sladkým problémem s vycházkovou hůlkou. Tento rok si to přibalte na svůj fudge talíř a všichni budou určitě opravdu rádi, že jste to předvedli!

NEJLEPŠÍ FUDGE Z MÁTY PEPRNOVÉ

Z ČEHO SE VYROBÍ BÍLÝ FUDGE PEPRINT?

bílé lahodné čokoládové bramborové lupínky spíše než lahodná čokoláda
esence máty pepře

Zbytek je ve skutečnosti přesně to, co mnoho pokrmů s fondánem vyžaduje:
cukr
máslo
odpařené mléko
chmýří marshmallow
vanilka

 

TIPY NA VÝROBU NEJLEPŠÍHO FUDGE!

Použijte mohutnou spodní pánev. To napomáhá fudge k jednotné přípravě.
Zatímco se fudge skutečně vaří v páře, pečlivě neustále míchejte
Po přidání bíle zbarvených lahodných čokoládových bramborových lupínků a marshmallow krému pečlivě promíchejte. Nepřemíchat.

 

JAK VYRÁBIT PLOUD Z MÁTY PEPRNOVÉ

Rozmrazte máslo na mohutné spodní pánvi
Když je máslo skutečně rozmrazené, vmíchejte cukr
Zahrňte odpařené mléko
Míchejte, dokud se nerozšíří na střední/středně teplé.

 

VAŘENÍ PLÁŠŤOVAČE MÁTY PEPRNOVÉ

Veškerý fondán, který se musí vařit směrem k cukru, je ve skutečnosti připraven na určitou teplotu. Připravte se až na úroveň 235 F. Určitě to bude trvat asi 4 minuty. Poté můžete pánev snadno odstranit z tepla.
Složte své lahodné čokoládové bramborové lupínky.
Složte svůj marshmallow krém
obsahuje mátovou esenci
Přidejte svou vanilku
Opatrně všechny složte k sobě

 

DRŤENÍ CUKROVÉ TŘINY

Získejte pár sladkých vycházkových holí a všechny je umístěte do tašky. Použitím silné lžíce nebo dokonce válením opatrně připevněte sladké vycházkové hole, takže se rozdrtí. Přejete si, aby se ze všech staly polodrsné – rozhodně ne prášek, ale rozhodně ne velké kusy.

 

NECHTE SVŮJ FUDGE VYCHLADNOUT

V pánvi 8×8 nebo dokonce 9×13 pánve kolekce spolu s pergamenovým listem. (nebo je dokonce můžete všechny snadno máslem) Vložte svůj fondán přímo do pánve
Zahrňte rozdrcené sladké vycházkové hole směrem k vedení, opatrně zatlačte dolů a nechte fušovat úžasný.

 

CHCETE SI POKAPNOUT ČOKOLÁDU?

Polévání lahodnou čokoládou je ve skutečnosti úžasná metoda, jak dostat na povrch vašeho bílého lahodného čokoládového pepře a máty. Můžete snadno zařadit lahodnou čokoládu před sladké vycházkové hole, takže sladké vycházkové hole jsou vlastně stále patrné.

 

PROBLÉMY S FUDGE?

Fudge by mohl být vybíravý podobně jako VŠECHNO sladké tvoření. Také se mi čas od času objevila špatná sada. Proto umožňuje diskutovat.

 

VYŠEL VÁM FUDGE ZRNITÝ?

Pokud je vaše chladnička ve skutečnosti trochu zrnitá, je pravděpodobné, že teplota bude také teplá nebo dokonce vyšší než smíšená. Opravdu používáte SPOLEHLIVÝ termostat? Používáte mohutnou pánev?

 

ZDAŘIL SE VÁM FUDGE MASTNÝ?

OPĚT by to mohlo být způsobeno příliš drahou teplotou přípravy jídla, stejně jako vlhkostí a mícháním. V některých případech prostředí ovlivňuje naši sladkost.

 

JAK MÁM UCHOVÁVAT SVŮJ FUDGE?

Nejlepší způsob, jak udržet fondán, je na úrovni prostorové teploty ve vzduchotěsném prostoru.

 

JAK DLOUHO VYDRŽÍ FUDGE?

Ve skutečnosti u mě doma není dost času na to, aby se zkazil. Pro fondán však neexistuje žádná životnost sbírky. Obecně platí, že fudge, který brání vzduchotěsnému oddělení na úrovni prostorové teploty, bude určitě trvat jeden až dva celé týdny. Chladicí fudge může snadno prodloužit svou vlastní životnost na 2 až 3 celé týdny. Studený váš fondán může snadno pokrýt životnost až 3 měsíce.

 

MŮŽU SVŮJ FUDGE ZMRAZIT?

Vskutku! Fudge mrazí fantasticky! Jednoduše jej uchovávejte ve vzduchotěsné přihrádce a jistě vydrží v lednici s mrazákem po dobu 3 měsíců. Před nabízením dejte prostor ještě jednou.