OREO HRNEKOVÝ DORT


OREO HRNEKOVÝ DORT

Tento extrémně snadný dort Oreo cup cake má ve skutečnosti podobně úžasnou preferenci a strukturu pro tak kompletně porcovanou rychlou dobrotu! Spolu s pouhými 2 složkami a mnoha příležitostmi můžete snadno připravit tento bohatý, čokoládový dort, stejně jako potěšit každou svou touhu po sladkém i čokoholické touhy!

 

OREO HRNEKOVÝ DORT

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Je to jednoduché! Určitě jsou skutečně potřeba jen 2 komponenty! Navzdory vylepšení 2, mnohem více volitelných doplňků, je to stále neuvěřitelně stručný seznam komponent!
Je to zřetelné! Kdy byla vlastně poslední příležitost, kterou jste rozbili a vhodili Oreo přímo do mikrovlnky?
Je to jednoduché! Jednoduše zpracujte sušenky a smíchejte cokoli mezi sebou, než to postavíte přímo do mikrovlnné trouby!

🥘 Potřebné materiály

Určitě jsou v tomto konkrétním dortu skutečně jen 2 potřebné komponenty. Včetně finálních 2 to jistě vytvoří další útulnost a poskytne mu zvýšení bohaté chuti.

Oreo Cookies – Tato tradiční sušenka mi neustále radí do mládí! Můžete snadno použít rutinní Oreo, Oreo Thins, Dual Packed nebo dokonce osamocený balíček malých Oreos, jako jsem ve skutečnosti přímo níže.
Mléko – Mléko, sojové, ovesné, ořechové mléko – určitě bude fungovat jakýkoli typ.
Prášek na vaření (volitelně) – Zahrnutím tohoto dortu získáte útulný a osvětlený dort Oreo cup.
Vanilková esence (volitelná) – uvádím jako nepovinnou, ale skutečně naznačuji, že pokud nemáte doma žádnou vanilkovou esenci, je prakticky nezbytná. Vanilka zvýrazní různé další chutě, proto bude váš cup cake ve skutečnosti o tolik lepší!

Vanilková esence – náhražky lze použít z vanilkového lusku nebo dokonce z vanilkového lusku, nebo je dokonce nemusíte přidávat vůbec, protože tato složka je ve skutečnosti volitelná. Nicméně vanilková esence zahrnuje ideální styl vanilky k dobré pleťové vodě, proto je velmi doporučená.

Sodík – Trocha sodíku se ve skutečnosti používá k dokumentaci rovnováhy nádherných chutí v gelatu.

Oreo Cookie – Můžete snadno používat rutinní Oreo nebo dokonce malé Oreo. Jako hodně sušenek navíc a mnohem méně krému ve vašem dobrém krému? Zkuste raději využít Oreo Thins! Ať už je to kterékoli Oreo, vlastně KLÍČOVÁ komponenta pro tuto jednoduchou pochoutku!

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Je to vlastně fantastický dort pro svévolné touhy nebo dokonce konečného návštěvníka. Opravdu chutné a nádherné pohoštění trvá jen pár minut.

1. Rozdrťte Oreos

Začněte s rozdrcením 4 sušenek Oreo buď ručně, nebo dokonce v procesoru jídel nebo dokonce mixéru. Poslední jistě povede k lepší střídce i lehčímu hrnkovému dortu. Pro co nejlehčí dort je všechny smíchejte tak, aby byly nečistoty.

2. Smíchejte komponenty

Poté přesuňte oreo drobky přímo do misky nebo dokonce šálku vhodného do mikrovlnné trouby. Pokud používáte prášek na vaření, integrujte jej spolu s rozbitým Oreos aktuálně.

 

3.Zahrňte vlhké součásti

Přidejte 3 polévkové lžíce mléka a volitelně ½ lžičky vanilkové esence. Míchejte, dokud ve skutečnosti nejsou žádné koule. Aby bylo zaručeno, že každý Oreo byl skutečně navlhčen tekutinami, ujistěte se, že kelímek odřete vždy nízko spolu s špachtlí. Pokud používáte nádobí, přesuňte těsto přímo do šálku vhodného pro použití v mikrovlnné troubě.

 

4.Připravte dort

Shromážděte mikrovlnnou troubu směrem k vyšší energii a připravte se na 90 sekund až 2 minuty. Určitě se bude lišit v mikrovlnné troubě. Až bude dort hotový, měl by být skutečně sbírkou a jistě bude na jaře, až jej budete stylizovat.

 

5. Poněkud úžasné

Povolte dort směrem k zavedenému i úžasnému v mikrovlnné troubě po dobu 1 minuty před nabídkou.

Provádějte spolu s šlehačkou, stejně jako s některými dalšími Oreos nebo dokonce s různými jinými preferovanými zálivkami!